LIKE US

VANITY FAIR – palmowy targ próżności

Palma de Mallorca Mallorca Europa Wyspa

Aug. 01, 2016, 07:46 0 1 JoannaOsicka

 
Po latynoskich ekscesach zapragnęłyśmy spróbować „normalnego” imprezowania. Chciałyśmy zobaczyć jak to się odbywa w popularnym, wakacyjnym kurorcie. W nastrój luksusowej imprezowni wprawił nas spacer wzdłuż Avinguda Gabriel Roca. U wlotu do ulicy, po lewej stronie znajduje się przystań gdzie zacumowane są ekskluzywne, kilkupoziomowe jachty oraz mniejsze i równie piękne łodzie. Po prawej zaś usytuowany jest nieduży park, popularne hotele i oczywiście mniej lub bardziej prestiżowe kluby.

Ruch i ścisk na ulicy niebywały. Panie z misternie upiętymi włosami, tonami makijażu, odziane w przykuwające uwagę stroje prężą się, przechadzają i odnajdują potwierdzenie swej atrakcyjności w przeciągłych spojrzeniach mężczyzn, których lico wyraźnie w danej chwili nie skalane jest myślą.  

Męska część tego targowiska próżności to eleganccy panowie (w większości przypadków), w koszulach, przystrojeni połyskującymi sikorami, które rażą w oczy tych śmiałków, którzy odważyli się na nie spojrzeć. Jeśli panom nie uda się skupić na sobie uwagi na dostatecznie długo, podjadą czerwonym Ferrari (usilnie doszukiwałam się nalepki „car rent”, ale nadaremno) i zaparkują na środku chodnika. A co, jak szaleć to na całego!

Oczywiście towarzystwo jest zróżnicowane. Między eleganckimi imprezowiczami znalazło się miejsce dla ludzi, którzy po prostu chcieli się pobawić i nie przywiązywali większej wagi do swego wyglądu, zatem obok wytwornych skórzanych butów od Gucciego można było zobaczyć pomykające po parkiecie klapki KUBOTA.

Kluby - do jednych (Victoria’s Bar, Pacha, Tito’s, El Divino) kolejki ciągną się jak za PRLu, do innych zaś przechodnie wabieni są darmowymi drinkami, wejściówkami tudzież innymi atrakcjami (nawet nie zdajecie sobie sprawy jak perswazyjni potrafią być półnagie panie i panowie w szortach a la Baywatch).

GDZIE WARTO SIĘ BAWIĆ W PALMIE (wszystkie kluby usytuowane są na Avinguda Gabriel Roca)

Ceny za wejście wahają się między 10 – 20 euro. Można oczywiście trafić na specjalne okazje i promocje, dzięki którym otrzyma się darmowe wejście, czasem nawet z powitalnym drinkiem gratis.

Tu Clave (adres: Gremi Hortolans 13, Son Rossinyol, Palma De Mallorca)

Victoria’s Bar – wyśmienita atmosfera, pomimo ścisku i małej powierzchni. Bawiąc się można jednocześnie obserwować to, co dzieje się na zewnątrz dzięki szklanej ścianie. Muzyka latino, electrolatino, pop i dance wprawią każdego w dobry nastrój.

Pacha – nic dodać nic ująć…no,może poza nagą syreną w muszli, która lekko znudzona polewa się wodą i przesyła całusy przechodniom.

Tito’s – absolutne MUST BE każdego imprezowicza. Do klubu wchodzi się po czerwonym dywanie, a do jego serca prowadzi …winda! Na zewnątrz skąpo odziane modelki i roznegliżowani modele wdzięczą się do przechodniów tym samym zachęcając do wejścia oraz zapewniając o dobrej zabawie. Dla niedowiarków pozostaje kilkudziesięciocalowy telewizor LCD, na którym widać to, co dzieje się w klubie.

El Divino – klub na świeżym powietrzu, czynny jedynie w piątki i soboty. Głównym atutem miejsca jest jego ciekawa lokalizacja, która pozwala na delektowanie się rozgwieżdżonym niebem i podmuchem morskiej bryzy.

Kilka mniejszych klubów, których nazw nie pamiętam (Jeden, wart uwagi, z muzyką latynoską. Mały, przytulny i zatłoczony. Miałam wrażenie, że bawię się na Kubie lub Dominikanie, a nie na imprezie rodem ze słynnych i nieco sztywnych salsotek. Brawo dla DJa za świetny dobór utworów. Miejsce zdecydowanie dla miłośników latynoskich klimatów. Lokalizacja: gdzieś na początku szlaku klubowego na Avinguda Gabriel Roca).


Share this post:
Rate this post: 1  

 

Related posts

Gwadelupa, wyspa podrywaczy

Plaże, szum fal, słońce, dobre jedzenie i jeszcze lepsza zabawa – taką Gwadelupę znamy z opowieści ...

Australia oczami Gosi

Miejsce, gdzie dwóch policjantów jest w stanie zapanować nad kilkusetosobowym tłumem. Kraina, gdzie ludzie w ...

Nie ma życia bez ...

Zima. -30 stopni. Najwyższe szczyty świata wznoszą się majestatycznie nad ziemią. Każdemu śmiałkowi dają jasno ...

Kuba - w krainie ...

Kuba to coś więcej niż piękne widoki i wieczorne dancingi na hotelowym parkiecie. Jaka jest ...

Palma de Mallorca - ...

Gdy ostatecznie dotarłyśmy na upragnioną Carrer de la Carnisseria i wdrapałyśmy się na pierwsze piętro ...

Kolumbia - jaka jest ...

Przechadzając się ulicami nie zdziwmy się jeśli ktoś nagle zaprosi nas na kawę czy zapyta ...

Majówka w Lizbonie

Lizbona. Moja miłość od pierwszego wejrzenia. Nie spodziewałam się, że jeszcze przyjdzie mi ją odwiedzić ...

Dżungla Amazońska - natura ...

Dżungla to dla jednych miejsce fascynujące, gdzie można zgłębić kulturę i obyczajowość dzikich plemion, dla ...

Palma de Mallorca – ...

Jak sama nazwa wskazuje na urlopie spędzanym w tym miejscu nie można zachowywać się normalnie ...

Karaibski Dr Jackyll i ...

Jak wszystkie wyspy w rejonie Morza Karaibskiego tak i Trynidad i Tobago odznaczają się niebywałym ...

Wspomnienia z Dominikany

Jedną z pierwszych osób, którą zdecydowałam się podpytać o zagraniczne podróże był mój dobry przyjaciel ...

Majorka - wyspa na ...

Majorka, podobnie jak jej siostra Ibiza słyną z hucznych zabaw ostro zakrapianych alkoholem. Piękne plaże ...

Comments


There are currently no comments

New Comment

required

required (not published)

optional

Tags